Oferta:


 

II Dni Fotogrametrii Cyfrowej

W dniach 26-27 stycznia 2004r. odbyły się zorganizowane przez naszą firmę "II Dni Fotogrametrii Cyfrowej" w Chyliczkach k. Warszawy. Głównym tematem konferencji była prezentacja wszystkich produktów niemieckiej firmy Inpho GmbH. Ponadto został zaprezentowany skaner fotogrametryczny UltraScan 5000 firmy Vexcel Imaging z Austrii.

Pierwszego dnia zostały zaprezentowane wprowadzone w ostatnim czasie nowości do oprogramowania firmy Inpho, jak również przedstawiono praktyczne przykłady ich zastosowań.

W części wieczornej odbył się uroczysty koktajl na którym zaproszeni uczestnicy konferencji wymieniali poglądy i doświadczenia. Następną atrakcją tego dnia był kulig który odbył się w pięknej, nocnej scenerii Zalesia Górnego. Po kuligu spotkanie było kontynuowane do późnych godzin nocnych.

Drugiego dnia konferencji miały miejsce warsztaty na których podzielone grupy uczestników mogły w praktyce zapoznać się z oprogramowaniem firmy Inpho oraz prześledzić proces automatycznego skanowania zdjęć lotniczych skanerem UltraScan 5000 firmy Vexcel Imaging. Po obiedzie nastąpiło zakończenie imprezy i uroczyste pożegnanie uczestników konferencji.

Logo konferencji
II Dni Fotogrametrii Cyfrowej