Oferta:


 

Oprogramowanie firmy M.O.S.S. GmbH

Firma Ecogis Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem oprogramowania M.O.S.S na terenie Polski.

Firma M.O.S.S. Computer Grafik Systeme GmbH została założona w 1987 roku. Zatrudnia ponad 65 pracowników. Obsługa klienta odbywa się przez siedzibę główną w Taufkirchen koło Monachium jak również z oddziałów w Dreźnie i Essen (CADMAP Consulting Ingenieurgesellschaft mbH). Firma CADMAP jest 100% własnością firmy M.O.S.S.

Firma M.O.S.S. od wielu lat jest wiodącym na rynku niemieckojęzycznym dostawcą aplikacji do automatycznego pozyskiwania danych. Dzięki jej wysokiemu doświadczeniu w dziedzinie danych rastrowych i zgodnych ze standardami OGC rozwiązań internetowych jest idealnym dostawcą takich rozwiązań. Aplikacje i usługi z nimi związane są ściśle dopasowane do wymagań klientów takich jak np.: agencje rządowe, firmy zarządzające mieniem komunalnym jak również telekomunikacyjnym. Od 2002 roku jest partnerem ESRI (w 2006 roku otrzymała nagrodę dla Partnera Roku dla obszaru Niemiec i Szwajcarii - poprzedzoną nagrodą za Nowego Partnera Roku 2004). Więcej informacji na stronie: http://www.moss.de/

W skład oprogramowania firmy M.O.S.S. GmbH wchodzą:

envVision
Innowacyjny pakiet programów związanych z obsługą danych dotyczących ochrony środowiska.
novaFACTORY
System do gromadzenia, zarządzania i dystrybucji wszelkich danych cyfrowych związanych z geoinformacją (wektor, raster, zdjęcia lotnicze, NMT itp.).
novaFACTORY 3D
Program do automatycznego generowania budynków 3D na dużych obszarach. Tworzy również strukturę dachów według (LoD 2) z informacji o przyziemiu budynków, chmur punktów pochodzących z LIDAR'u i numerycznego modelu terenu.
 
WEGA-Web
Uniwersalny system do archiwizacji i zarządzania różnymi danymi (grafika wektorowa i rastrowa, dokumenty tekstowe, strony internetowe.
RoSy® i novaRoSy
Nowoczesny edytor hybrydowy (pozwala na jednoczesną edycję plików rastrowych i wektorowych). NovaRoSy jest wersją dla ArcGIS.
 
novaKANDIS (CADMAP)
Bogato rozbudowany system do ewidencji, rozwoju i projektowania sieci kanalizacyjnych, modułowa budowa pozwala na stopniowe wdrażanie, numer 1 w Niemczech. NovaKANDIS bazuje na ArcGIS.
 

Wszelkie pytania na temat produktów firmy M.O.S.S. GmbH prosimy kierować pod adres: moss@ecogis.pl lub telefonicznie pod numer: (22) 649 25 55.

EnvVISION novaFACTORY WEGA-Web novaKANDIS